FABER FABULA

OKAP BLATOWY FABER FABULA PLUS

6 969,00 zł
Brutto

Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

Szerokość
KOLORFABULA PLUS: Niewidoczny okap, wykonany z czarnego lub białego szkła, ukryty pod powierzchnią blatu kuchennego. Wysuwany, gdy potrzeba usunąć opary.

Składa się z korpusu wewnętrznego, zintegrowanego z płytą, z silnikiem sterującym podnoszenie i opuszczanie wysuwanego panelu. Okap Fabula pokazuje tylko najbardziej zwrotne i lekkie części. Gdy okap jest wyłączony, panel znika, pokazując tylko panel sterowania dotykowego na cienkiej tafli szkła, która tworzy jednolitą powierzchnię z palnikami płyty kuchennej. Pasek LED oświetla powierzchnię gotowania, tworząc przytulne i niezwykle funkcjonalne miejsce do pracy w kuchni.

Nowoczesna technologia LED LIGHT pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100 oK), zużywając przy tym tylko 2W.


Technologia pochłaniania obwodowego COMFORT PANEL. Prędkość przepływu powietrza zwiększa się, gdy przepływa ono przez odpowiednio zwężone przejście między panelami, a następnie gwałtownie maleje wewnątrz okapu, co pozwala na jego usunięcie bez wytwarzania dodatkowego ciśnienia i znacznie obniża hałas.Silnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego.Okap może pracować w trybie stałej wentylacji pomieszczenia przy minimalnym zużyciu energii dzięki funkcji PROGRAM 24. Zapewnia strefę czystego powietrza w kuchni poprzez jego cichą i stałą wymianę.

Posiada wskaźnik zabrudzenia filtrów który sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego lub wymiany filtra węglowego.

Opóźnienie wyłączenia - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po ustawionym czasie.

Okapem można też sterować za pomocą pilota (opcja dodatkowo płatna).

Okap może pracować z silnikiem zewnętrznym: WEWNĄTRZ BUDYNKU (MAISTRO) LUB NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU (MISTRAL) - dostępne w zakładce akcesoria

Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

FABULA PLUS

Typ produktu

Okap blatowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

800

Głębokość [mm]

120

Wysokość [mm]

644-1044

Sterowanie

Panel dotykowy EVO + pilot

Zakres prędkości

5 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 40, II - 53, III - 54, IV - 60 INT - 70

Wydajność [m3/h]

I - 160, II - 290, III - 350, IV - 439, INT - 700

Oświetlenie / moc [W]

Diody LED

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

Wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox + Czarny / Biały / Satyna + Szkło hartowane

FAB_FABULAPLUS_90

Dodatkowo możesz dobrać

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password