Kernau polski producent sprzętu

Autor: Aleksandra Szczepańska w: O SKLEPIE w: Comment: 0 Hit: 373

Firma KERNAU to polska marka odpowiadająca na potrzeby konsumentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ofercie, która zadowoli każdego klienta dzisiaj ma ugruntowaną oraz silną pozycję na polskim rynku. Produkty Kernau tworzone są z myślą o każdym, kto chce mieć w domu solidny, funkcjonalny sprzęt. Najwyższa klasa urządzeń, wysoka jakość oraz nowoczesne wzornictwo to tylko nieliczne z zalet tej marki.  Kernau współpracuje z polskimi, niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami co świadczy o jej dużym zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszych urządzeń.
Marka Kernau jako nieliczna oferuje pełną 5 letnią gwarancję na swoje produkty. Świadczy to o niezawodności oraz solidności oferowanych sprzętów. 
W Polsce jest ponad 120 punktów serwisowych co ułatwia ewentualne korzystanie z ich potrzeb.
Marka Kernau ma bardzo szeroką ofertę, którą cały czas wzbogaca nowymi produktami. Podążając za potrzebami do produkcji wykorzystuje nowoczesne technologie, które są przyjazne naturze.
Sprzęty firmy Kernau są cenione i chętnie wybierane przez projektantów oraz architektów wnętrz.

https://okagd.pl/brand/23-kernau

Tags: kernau

Komentarze

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password