Toflesz - polski producent okapów kuchennych

Autor: Aleksandra Szczepańska w: O SKLEPIE w: Comment: 0 Hit: 324

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Państwu kolejną firmę pochodzącą z naszego rodzimego podwórka – firmę Toflesz, która od 1989 r. prężnie działa na naszym jak i wschodnim rynku. Swoją działalność zaczynała od ręcznego wykonywania okapów ale z biegiem lat rozwinęła i unowocześniła technologię produkcyjną. Dzięki temu jest jedną z największych Polskich firm produkującą okapy kuchenne. Bardzo dużą zaletą Toflesza jest fakt, że oprócz standardowych urządzeń wykonuje również okapy na indywidualne zamówienia klientów.
Produkty tej marki cieszą się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz estetycznym  i solidnym wykonaniem. Okapy produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz malowane proszkowo.
Dzięki temu, że jest to polska firma nie ma problemu z serwisem urządzeń.  Kolejną zaletą jest fakt, że części wymienne takie jak filtry produkowane są na bieżąco i w każdym momencie można je dokupić.
Podsumowując, firma Toflesz podążając za nowinkami oraz cały czas udoskonalając swoją linię produkcyjną wytwarza okapy niczym nie odbiegające od światowych marek.

Komentarze

No comment at this time!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password