FABER INCA LUX GLASS

OKAP DO ZABUDOWY FABER INCA LUX GLASS

2 199,00 zł
Brutto

Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 

Szerokość
KOLORINCA LUX GLASS: inteligentne rozwiązanie ukryte w szafce kuchennej. Wykonany ze stali nierdzewnej oraz szklanego panelu w kolorze czarnym lub białym. W okapie zastosowano najnowocześniejsze technologie w branży okapów kuchennych: mocny silnik Energy, energooszczędne oświetlenie LED oraz Panel Comfort, zapewniający cichą pracę okapu i optymalną wydajność.  Nowoczesna technologia LED LIGHT pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100 oK), zużywając przy tym tylko 2W.


Technologia pochłaniania obwodowego COMFORT PANEL. Prędkość przepływu powietrza zwiększa się, gdy przepływa ono przez odpowiednio zwężone przejście między panelami, a następnie gwałtownie maleje wewnątrz okapu, co pozwala na jego usunięcie bez wytwarzania dodatkowego ciśnienia i znacznie obniża hałas.Silnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego.Prędkość intensywna zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie.

Posiada wskaźnik zabrudzenia filtrów który sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego lub wymiany filtra węglowego.

Okap może pracować z silnikiem zewnętrznym.

Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

INCA LUX GLASS

Typ produktu

Wkład do zabudowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

520 lub 700

Głębokość [mm]

300

Wysokość [mm]

330

Sterowanie

elektroniczne

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

500 mm: I - 54, II - 65, III - 69, IV - 71
700 mm: I - 52, II - 62, III - 68, INT - 70

Wydajność [m3/h]

500 mm: I - 300, II - 460, III - 590, IV - 660
700 mm: I - 315, II - 480, III - 630, INT - 710

Oświetlenie / moc [W]

Diody LED / 2 x 1

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

Wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox + czarny lub białypanel / stal nierdzewna + szkło

FAB_INCALUXGLASS_50/70

Dodatkowo możesz dobrać

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password