FABER VICTORY 2.0

OKAP DO ZABUDOWY FABER VICTORY 2.0

2 599,00 zł
Brutto

Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 
Szerokość
KOLORVICTORY 2.0: Okap do całkowitej zabudowy w szafce kuchennej. Wykonany ze stali nierdzewnej ze sterowaniem elektronicznym LED. Cechuje go innowacyjność projektu, komfort użytkowania, zastosowanie najnowszych technologii oraz dyskretna obecność w kuchni. 

Okap posiada silnik z możliwością obrotu co pozwala na podłączenie okapu do wyciągu przez tylną obudowę.Nowoczesna technologia LED LIGHT pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100 oK), zużywając przy tym tylko 2W.


Technologia pochłaniania obwodowego COMFORT PANEL. Prędkość przepływu powietrza zwiększa się, gdy przepływa ono przez odpowiednio zwężone przejście między panelami, a następnie gwałtownie maleje wewnątrz okapu, co pozwala na jego usunięcie bez wytwarzania dodatkowego ciśnienia i znacznie obniża hałas.
Okap posiada silnik z możliwością obeotuSilnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego.Prędkość intensywna zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie.

Posiada wskaźnik zabrudzenia filtrów który sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego lub wymiany filtra węglowego.

Opóźnienie wyłączenia - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po ustawionym czasie.

Okap może pracować w trybie stałej wentylacji pomieszczenia przy minimalnym zużyciu energii dzięki funkcji PROGRAM 24. Zapewnia strefę czystego powietrza w kuchni poprzez jego cichą i stałą wymianę.

Pilot umożliwiający sterowanie okapem na odległość – opcjonalnie.

Okap został wyposażony w wysokiej jakości aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe, które wielokrotnie można myć np. w zmywarce.

Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

VICTORY 2.0

Typ produktu

Wkład do zabudowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

540 lub 770 lub 990

Głębokość [mm]

300

Wysokość [mm]

250

Sterowanie

elektroniczne LED

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 50, II - 61, III - 67, INT - 70

Wydajność [m3/h]

I - 230, II - 350, III - 485, INT - 585

Oświetlenie / moc [W]

Diody LED / 2 x 1 / 4 x 1 (990 mm)

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

Wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox  / Satyna

FAB_VICTORY_54/77/99

Dodatkowo możesz dobrać

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password