• Tylko online

EKSPRES ciśnieniowy FRANKE A300

4 660,00 zł
Brutto

Szwajcarska firma o globalnym zasięgu. Czołowy na świecie producent wyposażenia kuchni i profesjonalnej gastronomii. Urządzenia FRANKE to wysokiej jakości produkty, z zastosowaniem nowoczesnych technologii. FRANKE oferuje szeroki wybór modeli okapów kuchennych, od klasycznych kształtów po zaskakujące, nowoczesne formy, które kryją w sobie niezwykłą moc pochłaniania kuchennych oparów.

LODÓWKACENY PRODUKTÓW PODANE SĄ W EURO !

W CELU ZAKUPU PROSIMY O KONTAKT TEL: 531 855 855,

LUB MAILOWY: sklep@e-okapykuchenne.pl


EKSPRES ciśnieniowy FRANKE A300 to profesjonalne urządzenie do zaparzenia do 80 kaw dziennie. Model pozwala uzyskać bardzo wysokość jakość smaku kawy. Zaletą są niewielki rozmiary urządzenia, które pozwalają na montaż w mniejszych biurach, restauracjach, czy piekarniach.

Franke A300 jest wyposażony w funkcje i technologie, które zapewniają najwyższą jakość kawy. Dzięki opatentowanemu systemowi ogrzewania Franke i szerokiemu zakresowi ustawień temperatury, A300 ułatwia przygotowanie espresso i wielu innych napojów zgodnie ze standardem baristy,  w tym klasyczne espresso i cappuccino, jak również gorącą herbatę, spienione lub ciepłe mleko, a także gorącą czekoladę.

Bogaty wybór opcji dodatkowych pozwala na dowolną  konfigurację w zależności od umiejscowienia ekspresu.

Ekspres A300 występuje ze stałym podłączeniem do wody, ale również w opcji ze zbiornikiem na wodę.

5 litrowy zbiornik na wodę - to pierwszy model Franke, który możesz zamontować z miejscu bez możliwości podłączenia do wody bieżącej!

Dodatkowo możemy zainstalować pojemnik na mleko czy czekoladę. Dodatkowy młynek a nawet 5 litrową lodówkę na świeże mleko.


Ekspres Franke A300 jest wyposażony w nasz wyjątkowy FoamMaster, który daje klientom nieograniczony wybór konsystencji pianki, co jest unikalne w tym segmencie maszyn.

Duży, intuicyjny ekran dotykowy i przewodnik krok po kroku sprawiają, że przygotowanie pysznej kawy jest łatwe niż kiedykolwiek. Model posiada przejrzysty i łatwy interaktywny ekran z możliwością wyświetlenia własnych grafik.

Łatwe, bardziej ekologiczne czyszczenie.

WYDAJNOŚĆ: 80 kaw dziennie
WYDAJNOŚĆ: 20.000 kaw rocznie
WYMIARY (s/w/g): 543 x 545 x 587 mm

Produkcja

SZWAJCARIA

Model

A300

Typ produktu

Ekspres do Kawy

Styl

nowoczesny

Instalacja

wolnostojąca

Kolor

czarny
Dzienna wydajność 80 produktów

Panel sterujący

Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 8


fr_EKSPRES

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 4 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password