BATERIA GRANITOWA KERNAU KWT 06A PO NATURAL BEIGE

449,00 zł
Brutto


Polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.BATERIA GRANITOWA KERNAU KWT 06A PO NATURAL BEIGE: Bateria  dedykowana  dla  zlewozmywaków  granitowych.  Posiada  system  odkamieniania  i wyciąganą wylewkę, która umożliwia wyciągnięcie natrysku baterii i dokładne opłukanie naczyń

WYCIĄGANA  WYLEWKA:  Umożliwia  wyciąganie  natrysku  baterii  i  dokładne opłukanie mytych naczyń, produktów spożywczych lub nawet napełnianie wodą garnka stojącego na blacie kuchennym.

OBROTOWA  WYLEWKA:  Umożliwia  wygodne  korzystanie  ze  zlewozmywaka zwłaszcza, gdy jest on dwukomorowy. Napełnianie wodą naczyń czy komór zlewu nie będzie stanowić problemu.

PERLATOR: Poprzez zasysanie powietrza miesza je z wodą. Zwiększa jej objętość, zmniejszając zużycie nawet o 50%. Perlator zmiękcza wodę, zapobiegając poja-wianiu się zacieków z kamienia na naczyniach i zlewozmywaku.

GŁOWICA CERAMICZNA: Wysokiej jakości baterie KERNAU charakteryzują się długim i bezproblemowym użytkowaniem. Dzięki takim głowicom zyskujemy możliwość precyzyjnego regulowania strumienia wody i jej temperatury.

SYSTEM ODKAMIENIANIA: System ten montowany w naszych bateriach ułatwia usunięcie kamienia, który w trakcie użytkowania osadza się na słuchawce baterii.

MOCOWANIE EASY FIX: Umożliwia użytkownikowi baterii łatwy i szybki montaż oraz demontaż baterii w wybranym przez nas momencie. Dzięki pierścieniowi Easy Fix zastosowanemu w bateriach Kernau każdy bez trudu będzie w stanie zdemontować baterię bez obaw o jej uszkodzenia czy utratę części zamiennych.

Producent

KERNAU

Produkcja

Polska

Model

KWT 06A PO NATURAL BEIGE

Kąt obrotu wylewki

360°

Głowica ceramiczna

35 mm

Kolor

Naturalny beżowy

Gwarancja

5 lat

WĘŻYKI PRZYŁĄCZENIOWE

Ø 3/8” - 400 MM

MINIMALNE CIŚNIENIE ROBOCZE

0,05 MPA (0,5 BAR)

MAKSYMALNE CIŚNIENIE ROBOCZE

1 MPA (10 BAR)

ZALECANE CIŚNIENIE ROBOCZE

0,1 – 0,5 MPA (1 – 5 BAR)

MAKSYMALNA TEMPERATURA WODY

≤ 135°C

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA

297 MM

WYSOKOŚĆ DO KOŃCA WYLEWKI

268 MM

ZASIĘG WYLEWKI

206 MM

KER_KWT

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password