PŁYTA INDUKCYJNA KERNAU KIH 6434-4B

2 249,00 zł
Brutto


Polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD. Najwyższą klasę oferty gwarantuje doświadczenie i wiedza zdobyta poprzez kilkanaście lat działalności w branży. Stawia na europejską jakość, współpracując z niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Udowadnia, że polska marka może stać się ekspertem w tworzeniu produktów AGD. KERNAU to jakość i precyzja.PŁYTA INDUKCYJNA KERNAU KIH 6434-4B: Płyta indukcyjna wykonana z czarnego szkła.  Powłoka Black Undercoat, która jest zastosowana w płycie ukrywa wszystkie jej elementy i sprawia, że nawet przy intensywnym świetle powierzchnia płyty pozostaje idealnie czarna.

BOOSTER: Funkcja, dzięki której pole grzejne osiąga dużą moc i umożliwia zagotowanie wody czy podgrzanie konkretnej potrawy w krótkim czasie.

BRIDGE: Dzięki tej funkcji możemy połączyć dwa sąsiednie pola w jedno. Ułatwia to gotowanie potraw nawet w wyjątkowo dużych naczyniach o nieregularnych kształtach. Problemem nie będą już duże patelnie grillowe, brytfanny, jak również większa liczba małych naczyń.

POWŁOKA ANTI TOUCH: Korzystanie z płyty wymaga dotykania panelu sterowania. Powłoka Anti Touch zapobiega pojawianiu się na nim odcisków palców i zabrudzeń.

POWŁOKA BLACK UNDERCOAT: Skutecznie ukrywa pod szkłem wszystkie elementy konstrukcyjne urządzenia. Nawet przy oświetleniu sufitowym czy oświetleniu z okapu wnętrze płyty pozostaje niewidoczne a jej powierzchnia idealnie czarna.

STEROWANIE TYPU SLIDER: Pozwala na bezpośredni dostęp do wybranego poziomu mocy poprzez jedno dotknięcie panelu sterowania. Obsługa płyty jest łatwa, szybka i intuicyjna.

KEEP WARM: Funkcja, która pozwala osiągnąć i utrzymać automatycznie temperaturę 70°C, dzięki czemu z łatwością unikniemy przelewania się płynów oraz przypalania jedzenia na dnie naczynia.

AUTO STOP: Funkcja polega na automatycznym wyłączeniu płyty w przypadku jej zalania. Eliminuje to ryzyko uszkodzenia urządzenia i zabudowy.

STOP&GO: Funkcja, która zapewnia jeszcze większą kontrolę nad procesem gotowania. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, gdy nasze gotowanie nagle musi zostać przerwane wówczas wszystkie działające pola grzejne zostaną przełączone do trybu „podtrzymywania ciepła” dzięki temu nic nam się nie przypali ani nie wykipi.

BLOKADA RODZICIELSKA: Zabezpiecza przed włączeniem i wyłączeniem urządzenia przez małe dzieci. Funkcja poprzez dezaktywację panelu sterowania uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów.

SZKŁO CERAMICZNE
OZNACZENIA NA SZKLE W KOLORZE STALI NIERDZEWNEJ
SZLIFOWANE KRAWĘDZIE TYPU C
6 WSKAŹNIKÓW CIEPŁA RESZTKOWEGO

Producent

KERNAU

Produkcja

POLSKA

Model

KIH 6434-4B

Typ produktu

Płyta indukcyjna

Gwarancja

5 lat

Sterowanie

Slider

Ilość pól grzewczych

4

Ilość poziomów mocy

12

Wymiary (sz/gł)

590/520

Moc (kW)

9,2 kW

Moc całkowita (W)

KER_IND

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password