FABER LITHOS Edycja limitowana

OKAP PRZYŚCIENNY FABER LITHOS CEMENT

4 049,00 zł
Brutto

Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 
Szerokość
KOLORLITHOS Edycja limitowana

Edycja limitowana okapów FABER została wydana z okazji 60-lecia firmy. Jest to ekskluzywna linia top modeli okapów w unikalnym stylu z ręcznie wykonanymi zdobieniami. Dedykowana urbanistycznemu stylowi z jego intensywnymi kolorami, Lithos Cement nawiązuje do struktury cementu. Zaprojektowane i stworzone z unikatowych materiałów, których wykonanie przekracza klasyczne schematy. Ręcznie zdobienie w połączeniu z innowacyjną technologią tworzy prawdziwe dzieło sztuki.

Lithos to przykład nowoczesnego designu, oparty na prostej formie i elegancji. Niezwykle wszechstronny począwszy od rozmiaru. Tylko 45 cm - pozwala dostosować się do każdego pomieszczenia z wykorzystaniem wyrazistych kolorów i śmiałego połysku. Lithos wyróżnia się starannie wykończonymi, delikatnie zaokrąglonymi brzegami obudowy, przez co staje się absolutnie gładki i harmonijny. Okap wyposażony jest w silnik Energy, który jest wydajny i cichy. 

Lithos Cement sprowadzany jest na indywidualne zamówienie. Ze względu na swą wyjątkowość i ręczne zdobienie okres oczekiwania wynosi około 8 tygodni.


 

 Silnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego. Nowoczesna technologia LED LIGHT pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100 oK), zużywając przy tym tylko 2W.Prędkość intensywna zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie.Producent

FABER

Produkcja

Włochy

Model

LITHOS CEMENT Edycja limitowana

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

450

Głębokość [mm]

380

Wysokość [mm]

min 755 - max 1075 dla wersji wyciąg
min 875 - max 1075 dla wersji pochłaniacz

Sterowanie

elektroniczne

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

I - 54, II - 62, III - 67, INT - 69

Wydajność [m3/h]

I - 285, II - 440, III - 535, INT - 585

Oświetlenie / moc [W]

2 x LED

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

pochłaniacz lub wyciąg

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy kasetowy

Kolor / wykonanie

Cement / stal nierdzewna 

FAB_LITHOS_CEMENT_45

Dodatkowo możesz dobrać

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password