VELGE VCCH 9003.1 W

OKAP PRZYŚCIENNY VELGE VCCH 9003.1

5 949,00 zł
Brutto


Velge to przykład projektowania popartego wiedzą i doświadczeniem. Design okapów tej marki inspirowany jest charakterystyczną surową formą norweskich  krajobrazów. Zrównoważony minimalizm kształtów kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie. Próby i testy przeprowadzone na poszczególnych produktach wchodzących w skład serii są gwarancją najwyższej jakości.


Szerokość
KOLORVELGE Fannaråki VCCH 9003.1 B/Wto okap przyścienny o bardzo płytkiej konstrukcji. Podświetlana na niebiesko półka ze szkła wraz z bocznym oświetleniem dekoracyjnym stworzą w kuchni niezapomniany nastrój. Okap wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 304 18/10 cechującej się bardzo dobrymi właściwościami antykorozyjnymi i hartowanego szkła. Dyskretne sterowanie dotykowe zapewnia estetyczny wygląd i większą czułość na dotyk, dając wygodę użytkowania i utrzymania urządzenia w czystości. Pełna fabryczna gwarancja wynosi 5 lat co świadczy o wysokiej jakości produktu.
Time Control pozwala kontrolować czas, po którym okap samoczynnie się wyłączy.


Elektronicznie sterowany system Soft ON/OFF light stopniowo rozjaśnia i ściemnia oświetlenie podczas jego włączania i wyłączania. Jest odpowiedzialny za tzw miękkie włączenie / wyłączenie oświetlenia.


Wielowarstwowe filtry aluminiowe o zwiększonej wydajności nadają się do wielokrotnego czyszczenia oraz mycia w zmywarce.


Szybka instalacja okapu to zasługa specjalnych zaczepów umożliwiających szybki i bezprobemowy montaż przyścienny.


Funkcja Anti Grease Filter Alarm informuje o konieczności wyczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego. Regularne czyszczenie filtrów eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów wewnątrz okapu, a także gwarantuje jego bezawaryjną długoletnia pracę.


Automatyczny system Carbon Filter Alarm powiadomi o konieczności wymiany filtra węglowego.Możliwość zamówienia komina dekoracyjnego do okapu jako opcja dodatkowa.Producent

VELGE

Produkcja

Włochy

Model

VCCH 9003.1 B
VCCH 9003.1 W

Typ produktu

Przyścienny (Kominowy)

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

5 lat

Szerokość [mm]

900

Głębokość [mm]

140

Wysokość [mm]

min 1090  - max 1300

Sterowanie

Elektroniczne dotykowe

Zakres prędkości

4 - stopniowy

Głośność [dB]

min - 51, max - 68

Wydajność [m3/h]

max - 653

Oświetlenie / moc [W]

LED 2x1,2

Średnica wylotu [mm]

150

Tryb pracy

wyciąg lub pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

aluminiowy

Kolor / wykonanie

Stal nierdzewna AISI 304 + hartowane czarne szkło
Stal nierdzewna AISI 304 + hartowane białe szkło

VEL_VCCH 9003.1_90

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password