FABER SKYPAD

OKAP SUFITOWY FABER SKYPAD 2.0

9 099,00 zł
Brutto

Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

Szerokość
KOLORSKYPAD 2.0: Zawieszony na suficie w idealnym połączeniu stali nierdzewnej i szkła – oto nowa koncepcja okapu wyspowego. Patrzeć na płytę z nowej perspektywy. To jest właśnie to, co „robi” SkyPad, innowacyjnie wbudowany model, wyposażony w solidną obudowę ze stali nierdzewnej i cienki, szklany panel, umożliwiający potężne zasysanie oparów po jego obwodzie.

Zaletą wyspowego modelu SkyPad jest to, że nie jest zintegrowany z sufitem, ale zainstalowany w prosty sposób, co daje efekt eleganckiego zawieszenia. Dyskretny i cienki (tylko 16,5 cm!), kształtem przypominający nowoczesne urządzenia cyfrowe, stanowi idealne rozwiązanie w przypadku, gdy wbudowanie w sufit nie jest możliwe. Jego sposób montażu sprawia, że SkyPad to doskonały okap do wyposażenia kuchni wyspowych, często dużych kuchni lub mieszkań, gdzie kuchnia i pokój dzienny łączą się w jedno.Nowoczesna technologia LED LIGHT pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100 oK), zużywając przy tym tylko 2W.Silnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego.Opóźnienie wyłączenia umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po ustawionym czasie.

Światło czuwania - pozwala na zmniejszenie intensywności oświetlenia okapu w wyniku naciśnięcia jednego przycisku. Dzięki bardzo małemu zużyciu energii oświetlenie to może być włączone przez długi czas, np. przez całą noc, i pozwala na dostrzeżenie różnych przedmiotów w kuchni bez potrzeby włączania głównego oświetlenia.

Prędkość intensywna zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie.

W zestawie załączony jest pilot umożliwiający sterowanie okapem na odległość.Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

SKYPAD 2.0

Typ produktu

Sufitowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

1200

Głębokość [mm]

700

Wysokość [mm]

165

Sterowanie

elektroniczne + pilot

Zakres prędkości

4- stopniowy

Głośność [dB]

I - 48, II - 53, III - 58, IV - 62, INT - 69

Wydajność [m3/h]

I - 110, II - 195, III - 260, IV - 313, INT - 430

Oświetlenie / moc [W]

Diody LED / 2 x 7

Średnica wylotu [mm]

n.d.

Tryb pracy

Pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Biały / Szkło + stal nierdzewna

FAB_SKYPAD2.0_120

Dodatkowo możesz dobrać

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password