FABER HEAVEN 120

OKAP SUFITOWY FABER HEAVEN 2.0 EV8+ X

4 839,00 zł
Brutto

Włoska marka produkująca okapy od 1955 roku. Wtedy to wprowadziła na rynek pierwszy w Europie okap kuchenny. Dziś ma zakłady produkcyjne w Argentynie, Francji, Szwecji, Turcji, Indiach i Meksyku. Jest drugim największym producentem okapów na świecie. Forma podąża za funkcją, to myśl przewodnia, której  od wielu lat przestrzegają projektanci firmy.

 
hevettt.jpg
Szerokość
KOLORHEAVEN 2.0: Minimalistyczna elegancja, wysoka wydajność, nowoczesne i ergonomiczne wzornictwo w połączeniu z ultra-płaską konstrukcją sprawiają, że urządzenie to jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie wysokie parametry działania oraz nowoczesny design. Okap charakteryzuje użycie najbardziej zaawansowanych technologii pozwalających na osiągnięcie wysokiej wydajności przy niskim poziomie emitowanego hałasu.Nowoczesna technologia LED LIGHT pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100 oK), zużywając przy tym tylko 2W.

Prosta powierzchnia równoległych paneli szklanych pozwala na zastosowanie technologii pochłaniania obwodowego COMFORT PANEL. Prędkość przepływu powietrza zwiększa się, gdy przepływa ono przez odpowiednio zwężone przejście między panelami, a następnie gwałtownie maleje wewnątrz okapu, co pozwala na jego usunięcie bez wytwarzania dodatkowego ciśnienia i znacznie obniża hałas.

Silnik z technologią ENERGY, zmniejsza natężenie hałasu o 3dB (A) i zwiększa wydajność okapu o 30% nawet w przypadku długich duktów dla powietrza wylotowego.

Opóźnienie wyłączenia umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po ustawionym czasie.

Prędkość intensywna zapewnia maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie.

Okap może pracować w trybie stałej wentylacji pomieszczenia przy minimalnym zużyciu energii dzięki funkcji PROGRAM 24. Zapewnia strefę czystego powietrza w kuchni poprzez jego cichą i stałą wymianę.

Posiada wskaźnik zabrudzenia filtrów który sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtra przeciwtłuszczowego lub wymiany filtra węglowego.

W zestawie załączony jest pilot umożliwiający sterowanie okapem na odległość.Okap przeznaczony jest do montażu w kuchniach o wysokości sufitu od 65 do 150 cm nad powierzchnią płyty grzewczej.

W okapie istnieje możliwość odwrócenia silnika, czyli kierunku wylotu powietrza (360 stopni).

Okap może pracować z silnikiem zewnętrznym: WEWNĄTRZ BUDYNKU (MAISTRO) LUB NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU (MISTRAL) - dostępne w zakładce akcesoria

Producent

FABER

Produkcja

Włoska

Model

HEAVEN 2.0

Typ produktu

Sufitowy

Styl

Nowoczesny

Gwarancja

24 miesiące

Szerokość [mm]

898,6 - 1198,6

Głębokość [mm]

498,6

Wysokość [mm]

311

Sterowanie

elektroniczne + pilot

Zakres prędkości

4- stopniowy

Głośność [dB]

I - 53, II - 62, III - 70, IV - 72

Wydajność [m3/h]

I - 290, II - 400, III - 560, IV - 700

Oświetlenie / moc [W]

Diody LED / 4 x 1

Średnica wylotu [mm]

150 lub 120

Tryb pracy

Wyciąg / Pochłaniacz

Filtr przeciwtłuszczowy

Aluminiowy

Kolor / wykonanie

Inox / Satyna

FAB_HEAVEN_90/120

Dodatkowo możesz dobrać

Powiązane produkty (Są jeszcze inne produkty: 16 pozycji)

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password